OP U19

V neděli 13.10.2019 se konal turnaj do 19 let o titul přeborníka Jižní Moravy. Na Kuklenskou  z našeho klubu dorazili: Mára Dostál, Kuba Reichman, Kuba Diviš, Tom Dang, Tom Rajnoha, Marťa Ševčíková, Sárka Schafferová a Áďa Chadimová.

Stříbrná a bronzová medaile pro Lucku!

DSC_2922

Nezvykle brzy, již v říjnu, se konalo první z řady MČR. Odstartovala to kategorie starších žáků do 15 let. Za náš oddíl se turnaje zúčastnili Lucka Krulová, Gabča Trötzmüllerová, David Diviš, Lukáš Kurdiovský, Štěpán Prek a jako coach Standa Kohoutek.

GPB dospělých, Pustějov

Na béčkový dospělácký turnaj do Pustějova (21.-22.9.) vycestovalo z našeho klubu 8 hráčů. A to: Jirka Bureš, Ondra Helar, Pepa Pleska, Davča Smutný, Kuba Reichman, Jirka Derka, Marťa Ševčíková a Áďa Chadimová. 

GPB U19 Ivančice

Druhý víkend v září (7.-8.9.2019) se konal béčkový turnaj  kategorie U19 v Ivančicích. Za náš klub zde startovalo 8 hráčů a hráček, a to: Marťa Ševčíková, Áďa Chadimová, Marťas i Mára Dostálovi, Jirka Derka, Kuba Reichman, Davča Smutný a Kuba Diviš.

Rozhovor s Davidem Smutným o ME a dalších plánech

david_smutny

Na přelomu srpna a září se náš hráč David Smutný zúčastnil Mistrovství Evropy družstev i jednotlivců kategorie U17. Davida jsme vyzpovídali o jeho pocitech z turnaje i dalších plánech blízké budoucnosti.