3. kolo extraligy v Brně!

Tým po výhře nad Klimkovicemi.

Jak možná víte, extraligová sezóna se nám pomalu, ale jistě, dostává do druhé poloviny probíhající sezóny. Momentálně se nacházíme na prvním místě extraligové tabulky bez ztráty bodu a cílem pro nadcházející extraligové kolo je, aby to tak zůstalo.

Storge Trophy Tour 2018 – 1.kolo

IMG_0428 (Medium)IMG_0429 (Medium)V sobotu 13.1.2018 proběhlo v brněnské hale Sprint úvodní kolo Storge Trophy Tour 2018 – 4 dílného seriálu žákovských turnajů kategorie U14. Kvalitně obsazeného turnaje se zúčastnili také hráči našeho klubu a rozhodně se neztratili. Mezi 11 dívkami se z vítězství radovala naše Gabča Trötzmüllerová před Helenou Novotnou z Tábora a Terezkou Cirókovou z Ivančic. V konkurenci 21 chlapců zvítězil Jan Ovčačík z Olomouce před naším Martinem Šebestou a Adamem Veselým z Břeclavi. Výborně zahráli také Ondra Valouch a Štěpán Prek, kteří se umístili na 5. a 6. místě. Trochu smolný byl turnaj pro Davida Diviše, kterému pár bodů uniklo v koncovkách několika vyrovnaných zápasů a nakonec skončil jedenáctý. Pro začínajícího Martina Lorence je naopak konečné 17. místo a zisk 14 bodů určitě úspěchem a povzbuzením do dalšího tréninku.
Další kolo seriálu nás čeká 18.2.2018 v Hustopečích.

Těšíme se na další skvělé výkony a dramatická utkání!

JT

NOVOROČNÍ TURNAJ

V neděli 7. ledna 2018 od 16.00 proběhne NOVOROČNÍ TURNAJ v míčové hale na Fakultě sportovních studií.  pozvanka_vanocni_turnaj_2018

Všem přejeme klidné a pohodové svátky a všechno nejlepší do nového roku, kromě badmintonových úspěchů, přejeme hlavně pevné zdraví!!!

Týmy FSpS zakončily rok v dobré formě!

10841255_1641811002713117_140461648_n

Konec roku 2017 se nesl ve znamení dalších kol či finále týmových soutěží, konkrétně 2. kola badmintonové extraligy dospělých, 1. celostátní ligy dospělých a MČR smíšených družstev juniorů. Všech akcí se samozřejmě zúčastnily i naše týmy, a dokonce se jim dosti dařilo!

Medailové žně našich žáků

Kuklenska_2017_12 (Medium) V neděli  10.12.2017 se naši hráči zúčastnili tradičního žákovského turnaje v Brně na Kuklenské. A pro naše naděje to byl turnaj veleúspěšný, získali jsme celkem 5 medailí!

Tréninky ve středu 6.12. a čtvrtek 7.12. zrušeny!

Příští týden ve středu 6.12. a ve čtvrtek 7.12. jsou VŠECHNY tréninky badmintonu zrušeny z důvodu jiné akce pořádané fakultou! Zrušení platí jak pro tréninky ve velké, tak v malé tělocvičně! Děkujeme za pochopení

2. kolo Extraligy proti Klimkovicím a Dobrušce

zdroj: czechbadminton.cz

V druhém kole extraligy čeká, jako již tradičně, FSpS MU dvojzápas, a to nejprve v sobotu v Ostravě proti Klimkovicím, a poté v neděli na domácí půdě na kampuse proti Dobrušce. Pokračovat bude také I. liga, kdy se náš „B“ tým představí v sobotu v Českém Těšíně.

Z MČR U17 vezeme bronzy!

MČR V uplynulém víkendu 4. a 5. 11. se trojice našich hráčů vydala do Prahy bojovat o cenné výsledky z MČR kategorie do 17 let. Konkrétně to byli Adéla Chadimová, Martina Ševčíková a Martin Dostál.

MČR družstev žáků – 5.místo

Poslední víkend v říjnu se v Pardubicích konalo Mistrovství ČR družstev žáků (tzn. hráči a hráčky kategorie U15 a mladší). Naše družstvo si vybojovalo postup vítězstvím na OP. Pro MČR se do nominace Kuby Mazura dostali : za holky Mariánka Poláková, Domča Mendreková, Marťa Ševčíková a benjamínek Gabča Trotzmullerová, z kluků David Smutný, Kuba Diviš,  hostující  jihlavský Vojta Poříz a  benjamínek Martin Šebesta. Níže hodnocení trenéra Kuby Mazura.

OP družstev žáků vítězně

IMG_7581V neděli 22.10. proběhl na našem domácím hřišti Oblastní přebor družstev žáků. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev  FSpS MU A, FSpS MU B, Židlochovice, Kometa, BS Brno A a BS Brno B.