Z MČR U17 vezeme bronzy!

V uplynulém víkendu 4. a 5. 11. se trojice našich hráčů vydala do Prahy bojovat o cenné výsledky z MČR kategorie do 17 let. Konkrétně to byli Adéla Chadimová, Martina Ševčíková a Martin Dostál.

MČR družstev žáků – 5.místo

Poslední víkend v říjnu se v Pardubicích konalo Mistrovství ČR družstev žáků (tzn. hráči a hráčky kategorie U15 a mladší). Naše družstvo si vybojovalo postup vítězstvím na OP. Pro MČR se do nominace Kuby Mazura dostali : za holky Mariánka Poláková, Domča Mendreková, Marťa Ševčíková a benjamínek Gabča Trotzmullerová, z kluků David Smutný, Kuba Diviš,  hostující  jihlavský Vojta Poříz a  benjamínek Martin Šebesta. Níže hodnocení trenéra Kuby Mazura.

OP družstev žáků vítězně

IMG_7581V neděli 22.10. proběhl na našem domácím hřišti Oblastní přebor družstev žáků. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev  FSpS MU A, FSpS MU B, Židlochovice, Kometa, BS Brno A a BS Brno B.

OP U17 – 13 medailí :)

IMG_7565 V sobotu 21.10.2017 se v Ivančicích konal Oblastní přebor kategorie U17. Hrálo se nejen o tituly přeborníků kraje, ale i o postup na Mistrovství ČR, které se bude konat 4.-5.11.2017 v Praze.  Z našeho klubu se turnaje zúčastnili : Jirka Derka, Martin Dostál, Marek Dostál, Kuba Reichman, Kuba Lipka, Adéla Chadimová a z U15 Mariana Poláková, Domča Mendreková, Martina Ševčíková, Kuba Diviš a Davča Smutný. Na kaučovské židli pak Standa Kohoutek.

EXTRALIGA – Brno dvakrát vítězně

zdroj: czechbadminton.cz

Minulý víkend se odehrálo první kolo extraligy smíšených družstev sezóny 2017/18 a samozřejmě u toho byli i hráči FSpS MU Brno. Díly losu mohli dokonce využít domácího prostředí, do kterého zavítaly týmy Hradce Králové a Benátek nad Jizerou.

Kupa medailí z GPB dospělých v Pustějově

Jirka_MCR_U19

O víkendu se v novojičínském Pustějově konal celostátní turnaj kategorie „B“, kde startovalo i několik hráčů FSpS MU - Bára OtáhalováVeronika SrncováHonza SrnecJirka BurešOndra Helar Jakub Mazúr.

OP U15 Brno – Líšeň

davOblastní přebor U15 Brno Líšeň

V sobotu proběhl důležitý turnaj kategorie U15 oblastní přebor a zároveň také kvalifikace  na listopadové mistrovství ČR.

Za náš oddíl nastoupili Mariana Poláková, Gabriela Trötzmüllerová, Dominika Mendreková, Martina Ševčíková, David Smutný, Franta Hanák, Kuba Diviš, David Diviš, Martin Šebesta a Marek Skoupý.

GPB U17 v Dobřanech – zlato a bronz

image4O víkendu 7.-8.10 2017 se v západočeských Dobřanech konal republikový turnaj GPB  U17. Z  našich řad se turnaje zúčastnili :  Jirka Derka, Kuba Lipka, Marek Dostál, Martin Dostál , Kuba Reichman, Adéla Chadimová a z kategorie U15 Kuba Diviš. Na trenérské  židli za kurty pak Kuba Mazúr.

GPC U13 Brno – naši 6x na stupních vítězů

GPC_U13_Slatina V sobotu 7.10.2017 se naši hráči Karla Nesňalová, Gabriela Trötzmüllerová a David Diviš zúčastnili turnaje kategorie GPC U13 v X-Aréně ve Slatině. A byla to účast velmi úspěšná, vždyť naši hráči získali dohromady 6 umístění na stupních vítězů!

1. kolo EXTRALIGY již o víkendu v Brně!

??????????

Dlouhé čekání na nový ročník dospělých soutěží smíšených družstev je konečně u konce. V nadcházejícím víkendu začíná jak 1. celostátní liga, tak i extraliga. Obě tyto soutěže budou k vidění v Brně, jelikož obě naše družstva budou hrát na domácí půdě.