Cenné kovy z GPC U15 v Tuřanech 8.10. 2016

Tuřany  Za náš klub se turnaje zúčastnili v chlapecké kategorii Jirka Derka, Kuba Lipka, Kuba Diviš, David Smutný a Marek Skoupý. Za dívčí kategorii pak      Mariana Poláková a opět hrající staronová posila klubu Dominika Mendreková .

Dětský turnaj U9 a U11 v Hradci Králové

Hradec1  V sobotu 8.10.2016 proběhl v Hradci Králové otevřený dětský turnaj kategorie U9 a U11. Jedinou zástupkyní našeho oddílu zde byla Gabriela Trötzmüllerová, která v kategorii U11 obsadila mezi 10 hráčkami celkové
druhé místo. Gabča postoupila do vyřazovací části ze druhého místa po třech výhrách a jedné prohře ve skupině. Poté si v semifinále poradila v dramatickém souboji s Adélou Fridrichovou ze Sokola Polabiny Pardubice
2:1 na sety a ve finále prohrála 0:2 s výbornou Veroniku Jarošovou z domácího oddílu TJ Montas Hradec Králové.

GPC U17 1.10.2016, Chropyně – výsledky

V sobotu 1.10.se v Chropyni konal turnaj GPC pro kategorii U17. Z našich hráčů se turnaje zúčastnili : Marek a Martin Dostálovi, Jirka Derka, Kuba Reichman, Kuba Diviš , Mariánka Poláková a Adéla Chadimová (všichni z U15).

GPC U13 , 1.10.2016 Brno-Líšeň – výsledky

Sobotního turnaje kategorie U13 v areálu Zetoru se za náš oddíl zúčastnili David Diviš, Marek Skoupý, Karla Nesňalová a z mladší kategorie přišla sbírat zkušenosti Gábinka Trötzmüllerová.

Mezinárodní turnaj nadějí Brno

20160925_125527  O víkendu 24.-25.9.2016 se v Brně  konal 1.ročník Mezinárodního turnaje nadějí kategorie U13 a U15. Turnaje se zúčastnilo 148  hráčů a hráček z celé České republiky a ze Slovenska.  Hráli se dvouhry a čtyřhry. Z našeho oddílu  na turnaji startovalo 16 hráčů a hráček  : U 15 -  Jirka Derka, Jakub Diviš, Jakub Lipka, Jakub Reichman, Martin Dostál, Marek Dostál, Franta Hanák, Lukáš Polavka, Matěj Šmarda, Tomáš Rajnoha, Mariana Poláková, Adéla Chadimová,   U 13 – David Smutný, David Diviš, Karla Nesňalová, Marek Skoupý.

MINITON – POPRVÉ V BRNĚ V NAŠEM ODDÍLE

 

plakat_A4_minitonMINITON = BADMINTON pro nejmenší.

Začínáme ve čtvrtek 6.10. od 17.00. Už se moc těšíme na vaši účast, hlavně vašich dětiček. Věříme, že si s dětmi užijeme plno legrace :).
V první hodině si řekneme jak budeme fungovat, co nás čeká, jak bychom vás jako rodiče využili a podobně :). Na první hodinu si přineste věci na převlečení a obuv do tělocvičny, kdo má raketu, tak klidně i raketu, ale není to nutné. O raketách pro nejmenší se pobavíme na místě :) – vzorek k případnému prodeji budeme mít s sebou.
Setkáme se v univerzální tělocvičně na Fakultě sportovních studií – univerzitní kampus, Brno-Bohunice. V případě bloudění, volejte (736686636).
Těšíme se na vás!

NÁBOR POKRAČUJE I V ŘÍJNU

plakat_A4_nabor

Nábor nových hráčů (začátečníci a mírně pokročilí) do našeho oddílu pokračuje. Volné jsou ještě skupiny uvedené na plakátku. Těšíme se na nové badmintonisty :).  Přijďte si nezávazně vyzkoušet 1-3 tréninky ZDARMA. S sebou na trénink si přineste sportovní oblečení a obuv do tělocvičny. Rakety zapůjčíme. Nahlaste se trenérovi na místě.

OP družstev žáků – kvalifikace

V neděli 18.9. se v čerstvě otevřené hale X-aréna ve Slatině konal kvalifikační turnaj oblastního přeboru družstev žáků ( do 15-let ).

Do soutěže se přihlásilo celkem 10 družstev z Jižní Moravy, které byly nalosovány do dvou skupin po 5. Ve skupině se hrálo systémem každý s každým, první dvě družstva postupují do finálového turnaje (5.nebo 6.11.2016 ve Slatině). Každé utkání se hrálo na 7 zápasů (2x dvouhra chlapců, 2x dvouhra dívek, čtyřhra chlapců, čtyřhra dívek, smíšená čtyřhra), takže bylo zapotřebí dostatek hráčů a hráček. :)

GPB U15 , Praha-Radotín – výsledky

O víkendu 10.-11.9.2016 se v Praze-Radotíně konal 2.GPB U15.  Z našich hráčů se turnaje zúčastnili: Marek Dostál, Martin Dostál, Jakub Lipka, Jakub Reichman, Adéla Chadimová , za mladší ‚generaci‘ Mariánka Poláková a v kategorii U13 hrající David Smutný.

GPC U17 Pardubice 3.9.2016 – výsledky

Prázdniny utekly neskutečně rychle, začal nový školní rok a s ním opět badmintonový kolotoč.  Svoji formu pro prázdninových kempech si vyrazila vyzkoušet skupinka našich „patnáctiletých“ a to do Pardubic na otevřený „céčkový“ turnaj  U17 : Marek a Martin Dostálovi, Jirka Derka, Mariánka Poláková a Adéla Chadimová.