Monthly Archives: Březen 2015

3. GPA U17 Jehnice – stříbro a bronz pro Jirku

Badminton Point aréna hostila v termínu 28.-29.3.2015 třetí GPA U17 této sezóny. Z našeho klubu se zúčastnili Jirka Bureš, Terka Smutná, Natka Randulová a Dan Paseka. Turnaj byl úspěšný především pro Jirku, který získal 2. místo v mixu a 3. místo v deblu.

GPAU17_Jirka

MČR družstev dorostu

DSC_0042

Víkend 14.-15.3.2015 byl v Českém Krumlově vyhrazen pro MČR družstev dorostu.

Turnaje se účastnilo 8 vítězů jednotlivých oblastí.  Za jihomoravskou oblast si postup vybojovalo družstvo Jehnic.

Systém turnaje :  2 skupiny po 4 družstvech , ve skupině  každý s každým, v neděli o pořadí (1.s 1., 2.s 2. , ….)

V každém utkání 7 zápasů (2x singl dívky, 2x singl chlapci, mix, dívčí debl, chlapecký debl).

POZVÁNKA NA GPA U17

Ve dnech  28.-29. pořádáme  v jehnické  hale  Badminton - Point  republikový turnaj kategorie U17.   Naše barvy bude hájit Jirka Bureš, Terka Smutná a Natka Randulová.

Začátek oba dny  v 9 hodin, konec v sobotu v cca 18 hodin, v neděli v cca 12 hodin.

Přijďte se podívat na kvalitní juniorský badminton a povzbudit naše hráče !!!!!!

OP U13 – výsledky

20150321_163527[1]

Oblastní přebor kategorie U13 se konal 21.3.2015.  Z důvodu velkého počtu přihlášených byl turnaj rozdělen do 2 skupin – o medaile, tituly přeborníků oblasti  a zároveň  o postup na MČR se hrálo v Podivíně,  2.skupina (hráči a hráčky od 16.místa JM žebříčku) hrála v Brně na Kuklenské. Z našich hráčů se turnajů zúčastnili : Martin Dostál, Marek Dostál, Jirka Derka, Jakub Lipka, David Smutný, Dominika  Mendreková, Mariana Poláková a Adéla Chadimová  a Franta Hanák ( na Kuklenské).

Finále JM družstev U15 – stříbro a bronz

20150314_133603

V sobotu 14.3.2015 se u nás v jehnické hale konalo finále jihomoravské soutěže družstev žáků , tedy U15.  Z lednového turnaje postoupily do finále 4 týmy – Slavoj Podivín, Sokol Židlochovice, Jehnice „A“  a  Jehnice „C“.