Monthly Archives: Prosinec 2016

MČR U15, Heřmanův Městec – Martin bronzový v deblu

Posledním mistrovstvím České republiky byla kategorie U15, na kterou se vydali rvát o medaile hned 4 hráči klubu - Adéla Chadimová, Mariánka Poláková, Martin a Marek Dostálovi. Nejlépe si vedl Martin, který získal bronz ve čtyřhře!!!

Extraligový rok 2016 jsme zakončili vítězně!

DSC_0451

V posledním předvánočním víkendu se naše extraligové mužstvo snažilo o co nejlepší zakončení týmové sezóny, a to v druhém kole badmintonové extraligy v utkání s týmy Benátky nad Jizerou a Sokol Dobruška.

OP U15 Brno – 4x zlatá, 1x stříbrná, 3x bronzová

V neděli 11.12.2016 se u nás v Kampusu konal OP U15. Hrálo se o medaile a tituly přeborníků Jihomoravského kraje a zároveň o možnost zahrát si na MČR. Turnaj byl velmi silně obsazen, z jihomoravské špičky nechyběl téměř nikdo. Z našich hráčů na turnaji startovali : Mariánka Poláková, Domča Mendreková, Adéla Chadimová, Marek Dostál,  Martin Dostál, Kuba Lipka, Kuba Reichman, Kuba Diviš, David Diviš, David Smutný, Marek Skoupý, Tomáš Rajnoha a Kryštof Šípek. Na takový počet svěřenců byli povolány koučovské posily  – Vojta Šelong a Kuba Mazúr.

Druhé kolo extraligy již tento víkend!

Snímek obrazovky 2016-12-12 v 11.04.58

Vánoční svátky se rychle blíží, než se však badmintonová sezóna uloží ke krátkému vánočnímu spánku, čeká nás ještě druhé kolo nejlepší tuzemské soutěže – badmintonové extraligy. Brno nejprve v sobotu nastoupí na domácí palubovce v Bohunicích proti silnému týmu z Benátek nad Jizerou, v neděli se tým fakulty sportovních studií představí v Dobrušce.

MČR U19, Ostrava – 1x zlatá, 2x bronzová

Monika_MCR_U19Jirka_MCR_U19O uplynulém  víkendu se účastnila Monika Světničková a Jirka Bureš svého posledního juniorského turnaje, MČR U19.

Výsledkem je zlatá medaile ve čtyřhře a bronzová medaile ve dvouhře Moniky bronzová medaile Jirky ve čtyřhře!!!