Monthly Archives: Leden 2017

Dětský turnaj na Kuklenské – výsledky

kuklenska 2017_01   V sobotu 28.1.2017 se v Brně v hale na Kuklenské konal tradiční dětský turnaj. Soupeřilo se ve 2 kategoriích: mladší 8-11 let a starší 12-15 let. Hrálo se na 1 set do 15 bodů švýcarským systémem na 6 kol. Klub Badminton FSpS MU Brno reprezentovali hráči Gabriela Trötzmüllerová, Tadeáš Hladký, Jan Slavíček a Tomáš Rajnoha a rozhodně neudělali ostudu. Tadeáš zatím sbírá zkušenosti, ale přesto se na turnaji neztratil a skončil nakonec v mladší kategorii na 16. místě mezi 22 dětmi. Tomáš zahrál velmi dobře a ve velké konkurenci 13 chlapců obsadil ve starší kategorii krásné 4. místo. Honzíkovi se také turnaj povedl a nakonec mezi mladšími skončil na 7. místě, když od bronzu jej dělil pouze 1 bod! Jedinou medailistkou tak byla nakonec Gabča, která si z Kuklenské tentokrát odvezla bronz. Všem gratulujeme!

Výsledky  :  starsi_zimni_cup              mladsi_zimni_cup

GPC U15 otevřené Brno-Líšeň

DSC_0011  Silná konkurence se sešla na otevřeném Céčku kategorie U15 v líšeňské hale. Náš oddíl reprezentovali Mariana Poláková, Dominika Mendreková, Martina Ševčíková, Jakub Diviš, David Smutný, Marek Skoupý, Tomáš Rajnoha a Matěj Šmarda. Turnaje se účastnili i slovenští hráči z Košic, přijela silná skupina ze severní Moravy včetně medailistů a mistrů České republiky z podzimu.

3. kolo Extraligy – pouze poloviční spokojenost!

11150518_866579920065248_6099014157048178284_n

Brno o víkendu sehrálo třetí kolo badmintonové extraligy, ve kterém se utkalo s týmy Hradce Králové a Českého Krumlova.

1.GPC U13 Jihlava – výsledky

Jihlava_GPC_U13    V sobotu 21.1.2017 se v Jihlavě konal postupový turnaj GPC kategorie U13. Náš oddíl na tento turnaj vyslal pouze jediného zástupce – Gabrielu
Trötzmüllerovou.

Ve 3. kole Extraligy proti Hradci a Krumlovu

12107958_818358901596596_342446906627739837_n

Tento víkend čeká tým BADMINTON FSpS MU třetí kolo domácí extraligy, kde se brněnský oddíl utká v sobotu v Hradci Králové s domácím Montasem, a poté v neděli na domácí půdě s SKB Český Krumlov.