Dětský turnaj , 3.12.2016, Velké Pavlovice

Velké Pavlovice  V sobotu 3.12.2016 se konal tradiční dětský turnaj ve Velkých Pavlovicích. Barvy našeho oddílu zde velmi úspěšně hájili Tomáš Hruška v kategorii U13, Gabriela Trötzmüllerová (U11) a Honzík Derka (U9). Hrálo se švýcarským systémem na 5 kol, každý zápas na 2 sety do 15 bodů.

Nejtěžší úlohu měl Tomáš Hruška. Chlapecká kategorie U13 byla velmi vyrovnaná, vždyť mezi 4. a 9. místem rozhodoval po 5 odehraných kolech pouze 1 vyhraný set. Nakonec Tomáš v silné konkurenci 13 hráčů obsadil 8. místo, když těsně prohrál druhý set posledního kola 15:14 s Martinem Huslíkem z domácího klubu.
Podstatně lépe se dařilo Gabči Trötzmüllerové, která za celý turnaj neztratila ani set a s přehledem vybojovala vítězství mezi 8 účastnicemi kategorie U11. Totéž se překvapivě podařilo i benjamínkovi Honzíkovi Derkovi v nejmladší kategorii U9. Při své první účasti na turnaji také neztratil ani set a s přehledem zvítězil. Gratulujeme!