Medailové žně našich žáků

Kuklenska_2017_12 (Medium) V neděli  10.12.2017 se naši hráči zúčastnili tradičního žákovského turnaje v Brně na Kuklenské. A pro naše naděje to byl turnaj veleúspěšný, získali jsme celkem 5 medailí!

Kategorii mladších dívek do 12 let opanovala Gabča Trötzmüllerová, která se stala absolutní vítězkou této kategorie i mezi chlapci. V kategorii mladších chlapců nás reprezentoval Honzík Slavíček, který měl vynikající start do turnaje a první 2 zápasy s přehledem vyhrál. Další utkání mu však nevyšla podle představ a na medaili nakonec nedosáhl. V kategorii starších dětí do 15 let jsme mezi dívkami měli 2 želízka. Gabču Trötzmüllerovou a Káju Nesňalovou. Obě naše děvčata sehrála výborný turnaj a před posledním kolem pomýšlela na celkové vítězství. To nakonec lépe zvládla Kája, která si tím zajistila premiérové zlato. Gabča po prohře v posledním kole získala bronz. Mezi staršími chlapci se také výrazně prosadili naši. Celkovým vítězem se stal Franta Hanák, když za celý turnaj neprohrál. Stříbrný skončil Marek Skoupý a úspěch našich barev podtrhl ještě čtvrtým místem Tomáš Rajnoha. Medailistům gratulujeme a všem děkujeme za vzornou reprezentaci klubu.

J.T.