• informace o stránce ...
  • Poslední aktualizace:
    2. 5. 2016 - 15:29
  • Garant obsahu:
    Garant obsahu
  • Vytvořeno:
    18. 9. 2015 - 10:42
  • Stránka číslo: 661

Sportovní úspěchy studentů a absolventů FSpS

Mgr. Bábek Tomáš – dráhová cyklistika
Bc. Bárta Jan – cyklistika
Bc. Chlupáč Dominik – silniční cyklistika
Mgr. Beránková Kateřina – krasobruslení, sportovní dvojice
Beránková Sarah – basketbal
Březina Michal – krasobruslení
PhDr. Bubniak Petr – nohejbal
Černá Kristýna – biatlon
Emr Tomáš – veslování
Hanzlíčková Adéla – zápas
Helis Luděk – dráhová cyklistika
Bc. Herbríková Alexandra – krasobruslení
Mgr. Hlaváčková Vítečková Eva – basketbal
Mgr. Homoláč Jiří – atletika
Mgr. Honzlová (Kepeňová) Zora – běh na lyžích
Mgr. Horáková Hana, rozená Machová – basketbal
Mgr. Horáková Jana – bikross, fourcross
Bc. Hošková Kateřina – vodní slalomářka, kanoistka, kajakářka (závodící v kategoriích C1 a K1)
PhDr. Hrdlička Petr – sportovní střelba , trap
Mgr. Hron Tomáš – thajský box
Mgr. Hrstková Lucie – sjezdové lyžování
Jislová Jessica – biatlon
Kelemen Pavel – cyklistika
Mgr. Králová Tereza – atletika, hoď kladivem
Krčmář Michal – biatlon
Kříž Jan – sportovní lezení
Bc. Krupčík Tomáš – biatlon
Bc. Labounková Romana – fourcross
Bc. Landová Jitka – biatlon
Mendrek Adam – badminton
Bc. Míčková Monika – moderní gymnastika
Bc. Mišková Veronika – karate
Mgr. Olejníček Lukáš – atletika
Pařilová Nikola – atletika
Mgr. Pechanová Jana – dálkové plavání
Peňáz Matěj – Muay thai
Ptáčník Adam – dráhová cyklistika
Bc. Puskarčíková Eva – biatlon
Mgr. Rybář Ondřej – biatlon
Mgr. Rybářová Silvie – dálkové plavání
Mgr. Šikulová Jana – sportovní gymnastika
Mgr. Siriški Damjan – freestyle horské kolo
Bc. Slavík Tomáš – fourcross
Šoukalová Lenka – basketbal
Mgr. Soukup Jaroslav – biatlon
Teplý Ondřej – jachting
Mgr. Tichý Martin – plážový volejbal
Mgr. Tomeček Jakub – sportovní střelba skeet
Mgr. Trtíková Tereza – sjezdové lyžování
Tuček Martin – atletika
Mgr. Verner Martin – plavání
Mgr. Veselá Jana – basketbal
Mgr. Vrubl Štěpán – basketbal
Mgr. Žák Michal – biatlon
Mgr. Zrůstová Michaela – basketbal