Cvičení pro děti zaměstnanců MUNI

Nové online cvičení s názvem Tělesná výchova – trénink dětí napomůže dětem zaměstnanců MUNI ve věku 6–14 let udržet pohybové aktivity v době, kdy výuka na základních školách probíhá distančně. Díky odborně vedenému cvičení rodiče získají návod, jak s dětmi cvičit správně.

4. 11. 2020

Pedagogové z Centra univerzitního sportu spouští v pátek 6. listopadu nové online cvičení s názvem Tělesná výchova – trénink dětí, které bude probíhat v prostředí MS Teams každý pátek od 11:30 do 12:30 až do odvolání. Lekce pro děti ve věku 6–14 let jsou určeny pro děti zaměstnanců Masarykovy univerzity. Cvičení je zdarma a doplňuje nabídku bezplatných cvičení pro zaměstnance MUNI.

Cvičení je zaměřeno na rozvoj pohybových schopností, zvyšování kondice, koordinaci, podporu správného držení těla a správných pohybových stereotypů.

Cvičit budou lektoři Alena Pokorná, Jan Konečný a děti ve věku 6–14 let.

Pomůcky: ručník, plyšová hračka, míček (tenisák, hrací míč dle možností), cvičící podložka.

Prosím hlaste se dostatečně dopředu (nejpozději 15 minut před začátkem cvičení), abychom měli možnost vás všechny potvrdit do skupiny.

Těšíme se, že se k nám přidáte a podpoříte pravidelné pohybové aktivity svých dětí.

Přihlásit se k cvičení TV – trénink dětí