Den otevřených dveří 2019

29. 1. 2019

Předposlední lednový čtvrtek proběhl na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity Den otevřených dveří. Program byl rozčleněn do několika částí. Po úvodní přednášce ke studiu a přijímacímu řízení v učebně měli zájemci o studium možnost navštívit přímo tělocvičny, kde se konají praktické přijímací zkoušky z gymnastiky, basketbalu a Jacikův motorický test. Ve vestibulu fakulty  byly uchazečům představeny nové studijní programy. Zástupci jednotlivých specializací z řad pedagogů a studentů odpovídali na zvídavé dotazy týkající se přijímacího řízení i studia na fakultě.

Prezentováno bylo také studium v zahraničí, kde uchazeči mohli získat informace o studiu v zahraničí a ještě si zasoutěžili. Studentský spolek FUKS informoval o svých aktivitách a akcích fakulty, které se konají za účasti studentů.

Termín podání přihlášek do bakalářského studia je do 28. února.

Přejeme všem uchazečům hodně úspěchů v přijímacím řízení na naši fakultu!