FSPS na veletrhu Gaudeamus

25. 10. 2018

Až do pátku 26. 10. 2018 najdou zájemci o studium stánek Masarykovy univerzity na brněnském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS,  kde jsou i zástupci z Fakulty sportovních studií spolu s ostatními fakultami MUNI. Najdete nás v pavilonu V, na stánku 56, který je otevřený od 8 do 16 hodin, v pátek od 8 do 14 hodin. Stánek Masarykovy univerzity je již v novém vizuálu MUNI, kde sportovní fakultu najdete pod logem MUNI SPORT. Studenti Fakulty sportovních studií Vám rádi zodpoví otázky ohledně přijímacího řízení, studia na fakultě i studentského života na bohunickém kampusu.

Další informace o studiu na Fakultě sportovních studií pak můžete získat na Dni otevřených dveří, který se bude konat 24. ledna 2019 od 10:00 hod v Univerzitním kampusu Brno-Bohunice.