Grilování děkanů

3. 10. 2018

Ve čtvrtek 26. září ožili venkovní prostory Lékařské fakulty, sešli se zde studenti 3 fakult sídlících na bohunickém kampusu, aby poznali své děkany a pohovořili s nimi o životě na kampusu a na jednotlivých fakultách. Děkané Lékařské fakulty, Přírodovědecké fakulty a Fakulty sportovních studií u této příležitosti pokřtili nové grily, které byly zakoupeny za účelem setkávání se a navázání bližší spolupráce napříč fakultami. Děkané jednohlasně vyjádřili podporu společným volnočasovým aktivitám studentů.

Cílem akce bylo dát studentům prostor vyjádřit se ke studiu, výuce nejen přes Studentské komory Akademického senátu na fakultách, ale také napřímo rozhovorem se zástupci fakult. Studenty neodradilo ani větrné počasí a na akci jich dorazilo skoro 600.

Akci pořádal Spolek mediků LF, SKAS (Studentská komora Akademického senátu) Přírodovědecké fakulty a nově vznikající spolek FUKS studentů FSPS. Určitě to nebyla poslední akce, na které bylo možno potkat se napříč fakultami…