Hledáme ženy ve věku 60–65 let do výzkumu

Do výzkumu na Fakultě sportovních studií MU hledáme ženy věku 60​​65 let nevykonávající pravidelnou pohybovou aktivitu a s chutí začít cvičit. Během výzkumu zjistíte, jak pravidelné cvičení ovlivňuje složení vašeho těla a úroveň vaší fyzické zdatnosti...

13. 8. 2021

Staňte se součástí výzkumu na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně.

CO VÁM NABÍZÍME?

• Nabízíme cvičení metodou celkové elektromyostimulace (EMS) nebo kruhového tréninku v posilovně.
  • Na pravidelných lekcích cvičíte pod vedením zkušených trenérů.
  • Získáte výsledky ze vstupního a výstupního měření složení těla, kostní denzity a posouzení úrovně vaší fyzické zdatnosti.

TERMÍNY CVIČENÍ

• Kruhové tréninky se konají 2x týdně každé pondělí a čtvrtek od 16 do 17 hodin v posilovně na Fakultě sportovních studií v Brně-Bohunicích.
  • Tréninky EMS probíhají 1x týdně dle individuální domluvy ve studiu BODY EXPRESS, pobočka Pražákova 69, Brno.
  • Tréninky probíhají po dobu 10 týdnů na podzim 2021. Přesný termín bude upřesněn.

KONTAKT

Pokud máte o účast ve výzkumu zájem, můžete nás kontaktovat na e-mail: kotkova.misa@gmail.com do 5. 9. 2021.  Rádi Vám poskytneme podrobnější informace.