Kurzy Teambuildingu jsou na FSpS součástí studia

24. 5. 2019

Tento týden proběhly v krásném prostředí Lipnice nad Sázavou kurzy Teambuildingu pro studenty navazujícího studia Managementu sportu. Účastníci měli během čtyř dnů možnost zažít pestrý teambuildingový program pod vedením lektorů FSpS a následně si vyzkoušet sestavit svůj vlastní program, pro své spolužáky.

Tématem kurzu je mezinárodní konference Lipnice Sports Business International, na níž se setkali zástupci z různých odvětví sportovního průmyslu.

Kurzy Teambuildingu vedli lektoři FSpS: Dáša Heiland Trávníková, Michal Vičar a studenti Andrea Martincová, Nikola Stračárová, Marie Štarhová, David Papuga a Jiří Střípek.

Po návratu z kurzu čeká studenty zkouškové období, které trvá od 20. 5. až do 30. 6. 2019. Přejeme všem úspěšné ukončení semestru!