Motivační setkání studentů RVS, APKIN, FYZI

27. 11. 2018

V pátek 23. 11. 2018 Katedra podpory zdraví uspořádala 2. ročník Motivačního setkání studentů oborů RVS, APKIN a FYZI s kolegy z praxe. Celou akci uvedli krátkým projevem garanti oborů prof. Vomela (APKIN, FYZI) a dr. Iva Hrnčiříková (RVS). Vystoupila také doc. Kopřivová, která se zasloužila o vznik navazujícího magisterského studia APKIN. Své zkušenosti, rady a doporučení, jak se po studiu na praxi co nejlépe připravit, jaké překážky překonat a čím se nenechat odradit, předali studentům a společně diskutovali Amálie Řehoříková, Tomáš Hlinský, Aneta Turpišová, Barbora Tomešová a Petr Klimeš. Přednášející především ukázali, jaký potenciál se skrývá ve studiu oborů a jak široké může být uplatnění studentů v praxi. Neformální setkání všem přítomným studentům přineslo cenné informace a věříme, že se stalo motivací do jejich pracovní budoucnosti.

Text a foto: Mgr. Michal Kumstát, Ph.D.