Parkour – workshop 2021

Centrum celoživotního vzdělávání ve spolupráci se zkušeným lektorem Mgr. Antonínem Tomášem připravilo pět dvouhodinových workshopů, které jsou zaměřeny především na pohybové základy parkouru včetně základních akrobatických prvků a jejich vzájemné návaznosti.

19. 11. 2020

Během worshopu můžete vyzkoušet přeskoky, skoky, dopady, výlezy, ručkování, houpání, pohyb po čtyřech, kotouly, hvězdy, stojky, salta, a další parkourové prvky. Trénink probíhá v parkourové tělocvičně In Motion Academy Brno, která je vybavena jak sociálním zázemím, tak především řadou pevných i mobilních překážek, žíněnek, akrobatickou podlahou, gymnastickou trampolínou a molitanovou jámou.

Jednotlivé workshopy na sebe navazují a kladou si za cíl představit vám trénink pohybových prvků parkouru komplexně se zaměřením na kvalitu pohybu a rozvoj pohybových schopností a dovedností. Workshop je určen pro účastníky ve věku minimálně 18 let.

POZOR ZMĚNA TERMÍNU: Termín konání jsme přesunuli na duben 2021. Aktuální termíny jsou 13. 4., 20. 4., 27. 4., 4. 5., 11. 5. 2021. 

Místo konání: In Motion Academy Brno (parkourová tělocvična), Vídeňská 297/99, Brno Štýřice, 639 00
Mapka zde

Přihlásit se můžete prostřednictvím Obchodního centra do 30. 3. 2021. Více informací zde: https://is.muni.cz/obchod/baleni/195631

 

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info