Podpora sportovní výuky na ZŠ a MŠ

Motivovat děti ke sportu a přivést je i k mimoškolní organizované sportovní činnosti –⁠ takový je cíl projektu "Podpora sportovní výuky na ZŠ a MŠ", na kterém se podílejí i vyučující a studující naší fakulty.

4. 11. 2021 Adam Kyselica

Do tohoto projektu se můžete zapojit i vy, a to na některé z partnerských škol. Hledáme trenéry/ky, lektory/ky, animátory/ky, učitele/ky. Odměna 300,-/1 cvičební jednotku = 45 minut. K tomu cestovní náhrady 4,4,-/km + PHM dle najetých km a motoru (cca 2,3 - 2,8 Kč/km).

V případě zájmu se můžete hlásit přímo na tomto odkazu do prázdných zelených políček (označen čas a partnerská škola). Po přihlášení prosím pošlete kontaktní údaje (jméno, email a telefonní číslo) na adresu 429943@mail.muni.cz (Adam Kyselica).