Sportovně-relaxační pobyt v Telči

Centrum celoživotního vzdělávání uspořádalo začátkem října podzimní sportovně-relaxační víkendový pobyt pro širokou veřejnost. Kapacita byla naplněna během několika málo dnů, a to převážně zaměstnankyněmi naší fakulty i kolegyněmi z ostatních fakult Masarykovy univerzity. Malé ohlédnutí přináší Lenka Bučková z CŽV, která se pobytu sama účastnila.

7. 10. 2021 Lenka Bučková

První říjnový víkend jsme strávili v Telči při sportovních a relaxačních aktivitách pořádaných Centrem celoživotního vzdělávání na Fakultě sportovních studií.

Zrekonstruované bývalé jezuitské koleje, nyní Univerzitní centrum Telč, poskytuje integrovaný areál s možností ubytování a společenského vyžití.

Sklepní sál nám posloužil jako skvělý prostor pro cvičení Jógy, Pilates a Bodybalance. Nedaleká zámecká zahrada byla zase kouzelným místem pro ranní kardio cvičení.

Po sportovním vyžití jsme si bez výčitek dopřáli i domácí zákusek v cukrárně přímo v objektu UCT. Večer po procházce romantickým centrem Telče zase trochu vína v místních vinárničkách.

Byl to balzám pro duši i tělo – všem mohu jen doporučit. Děkujeme za aktivní účast a těšíme se na další setkání!

Sledujte aktuální nabídku CŽV a příště můžete vyrazit s námi.