Výuka outdoorových aktivit distančně

Centrum univerzitního sportu FSpS MU vypsalo nový předmět Tělesná výchova Outdoorové aktivity distančně. Umožní tak studentům Masarykovy univerzity splnit individuálně zápočet z tělesné výchovy.

12. 10. 2020

Již dnes si mohou studenti devíti fakult Masarykovy univerzity zaregistrovat předmět p9911 Tělesná výchova - Outdoorové aktivity distančně a zvolit seminární skupinu podle svého sportovního zaměření: Cyklistika; Běh – jogging, Inline bruslení; Turistika; Nordic walking; Outdoor mix. Tato nabídka neplatí pro kmenové studenty Fakulty sportovních studií MU.

Dalším krokem je stažení mobilní aplikace STRAVA Run and Cycling Tracking a připojení se ke clubu MUNI s příslušnou aktivitou. Po konzultaci s garantem sportu je možno zvolit místo, čas i délku své aktivity. Další podmínky pro udělení zápočtu jsou v sylabu předmětu.

Registrace předmětu je možná pouze do 18. 10. 2020.