Zemřela PaedDr. Hana Vrtělová

Ve čtvrtek 21. 7. 2022 zemřela po krátké nemoci dlouholetá kolegyně, lektorka Centra univerzitního sportu Fakulty sportovních studií MU, PaedDr. Hana Vrtělová.

22. 7. 2022

Kolegyně Hanka nebyla jen pedagožkou, jako bývalá profesionální sportovkyně - basketbalistka byla pro mnohé inspirací a předávala, nejen studentům a zaměstnancům univerzity, radost z pohybu a zaujetí pro aktivní přístup k životu. V posledních letech se aktivně věnovala a propagovala zdravotní cvičení, pilates a fitness jógu.

S kolegyní se loučí kolektiv učitelů Centra univerzitního sportu, kolegyně a kolegové z Fakulty sportovních studií a celá Masarykova univerzita, které byla celý svůj život věrná…

Upřímnou soustrast rodině.

Přehled všech článků