• informace o stránce ...
  • Poslední aktualizace:
    30. 6. 2015 - 9:03
  • Garant obsahu:
    Iva Kašíková
  • Vytvořeno:
    16. 6. 2015 - 15:13
  • Stránka číslo: 646

International Summer School of Combatives 2015

International Summer School of Combatives 2015

Tým odborníků Fakulty sportovních studií vás zve na letní školu zaměřenou na bojová umění a sebeobranu. Tato jedinečná akce se bude konat od 3. do 6. září 2015 v univerzitním kampusu Bohunice a je otevřená pro všechny zájemce, kteří si chtějí zlepšit kondici, naučit se bránit nebo vyzkoušet zajímavá bojová umění. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování a studenti mohou získat 4 kredity.

Již čtvrtý ročník letní školy bude zaměřen na dvě oblasti: tradiční okinawské karate a velmi populární brazilské jiu-jitsu. Těšit se můžete na bohatý program vedený zkušenými zahraničními lektory s dlouholetou praxí v bojových uměních. Lubomir Grochocki je polský učitel sportu a trenér klubu Pretorian gym se zaměřením na brazilské jiu-jitsu a držitel černého pásu v tomto bojovém umění. Lyn Jehu je britský učitel z Univerzity v Jižním Walesu, držitel 2. danu Shotokan karate, 3. danu Tani Ha Shito Ryu karate a 3. danu Okinawa Goju Ryu. Součástí letní školy bude předání Lynovy zkušenosti z tréninku po dobu pěti let v Japonsku. Kromě tradičních tréninkových postupů bude program obohacen o využití moderního sportovního vybavení, jako jsou kettlebelly, bulharské pytle, lana, bosu, medicinbaly apod.

Na letní škole jsou vítáni všichni zájemci nejen z řad zkušených zápasníků, ale i úplní začátečníci. Důležitá je především chuť a odhodlání učit se novým věcem za podpory lektorů FSpS MU.

Můžete si vybrat dvě varianty programu:

Celá letní škola zahrnující 4 dny: https://is.muni.cz/obchod/baleni/87937?lang=en

nebo zkrácený program složený z kterýchkoliv dvou dnů letní školy: https://is.muni.cz/obchod/baleni/87936?lang=en

Pro více informací a přihlášení navštivte webovou stránku http://www.fsps.muni.cz/summerschool/ nebo Facebook www.facebook.com/SummerSchoolOfCombatives.

Kontaktní osoba: Zuzana Švarcová, tel.: 549 49 5375, email: