Poradna zdravého životního stylu a sportovní výživy

Poradna zdravého životního stylu nabízí komplexní vyšetření a edukaci v oblasti výživy a pohybových aktivit běžné populace i sportovců všech úrovní. Vznikla jako součást podpory zdravého životního stylu, snižování výskytu a dopadu zdravotních onemocnění a zlepšování kvality života. Je vedena zkušenými profesionálními odborníky s mnohaletými praktickými zkušenostmi v oboru.

Poradna je jednak určena pro běžnou populaci k úpravě životního stylu u osob s rizikovými faktory pro vznik civilizačních onemocnění, jako je infarkt myokardu, cévní mozková příhoda, nadváha nebo obezita, vysoký krevní tlak, cukrovka II. typu, oslabení pohybového aparátu, onkologická onemocnění, aj. Současně nabízí programy pro rekreační, výkonnostní a vrcholové sportovce, s cílem navrhnout, případně upravit tréninkové a nutriční strategie s ohledem na zvolené sportovní odvětví.

Garant Poradny zdravého životního stylu MUDr. Kateřina Kapounková, Ph.D.

Před přihlášením na Navazující konzultaci je nutné mít absolvovanou Vstupní konzultaci (neplatí pro konzultaci ke sportovní výživě, tam se lze přihlásit přímo).

navazující konzultace Poradny zdravého životního stylu a konzultace sportovní výživy

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info