IS Středobod tvého studijního světa

IS: Informační systém najdeš na www.is.muni.cz

UČO: Univerzitní Číslo Osoby – každý má svoje jedinečné číslo, zapamatuj si ho, potřebuješ ho k přihlášení do systému.

PRIMÁRNÍ HESLO: slouží pro přihlášení do ISu – dostaneš ho pouze jednou, při prvním zápisu na Masarykovu univerzitu. Pokud ho ztratíš nebo zapomeneš, tak se musíš osobně stavit na studijní odd.

SEKUNDÁRNÍ HESLO: slouží k přihlášení na školní počítače v knihovně a do e-learningů a pro wifi, pokud ho chceš změnit, můžeš v ISu. Kde to tam najdeš? Po přihlášení napiš do vyhledávače v horní části stránky Heslo a z nabídky si vyber odpovídající odkaz.

UNIVERZITNÍ MAIL: má tvar učo@mail.muni.cz, s vyučujícími a zaměstnanci univerzity komunikuj výhradně ze svého univerzitního mailu. Na soukromé maily ti nikdo informace ohledně tvého studia neposkytne.

Osobní informace udržuj platné, změnu adresy, jména apod. změníš v ISu. Do vyhledávače napiš PERSONÁLNÍ ÚDAJE. Potom v dané agendě klikni na Kontrola a změny osobních údajů.

WIFI – všude na univerzitě je wifi připojení, návod jak se připojit najdeš zde: https://it.muni.cz/sluzby/wifi

Prezentace IS-techničky a e-technika ze zahájení akademického roku.