FSpS na 3. ročníku Business Research Forum

29. 4. 2019

Ve čtvrtek 25. dubna 2019 se konal v prostorách CEITEC MU  3. ročník Business Research Forum, přehlídky aplikovaného výzkumu, které pořádá Centrum pro transfer technologií MU (CTT MU).

Business Research Forum představuje formou veletrhu nejnovější výsledky vědy a výzkumu Masarykovy univerzity a přináší unikátní možnost se na jednom místě seznámit se všemi vědními obory. Součástí programu jsou prezentace vědeckých týmů a odborné diskusní akce.

Fakulta sportovních studií prezentovala výzkumné a projektové zaměření, možnosti laboratorních vyšetření pro projektové i komerční partnery. Současně se naši pracovníci seznámili s hostitelským pracovištěm CEITEC, co se týče jeho „core facilities“ (laboratoří, které fungují jako služba na objednání pro výzkumy zevnitř i zvenčí univerzity) a načerpali informace o výzkumech a spolupracích na jiných fakultách a součástech univerzity.