Fakulta

Fakulta sportovních studií MU sídlí ve dvou pavilonech Univerzitního kampusu Bohunice (UKB), v D33 (děkanát, 3 katedry) a E34, kde se nachází 4 tělocvičny, posilovna, šatny, ale i katedry a 2 seminární místnosti. Další seminární místnosti jsou v pavilonu B11.

Fakultu sportovních studií v kampusu rozeznáte podle stříbřitě šedých sportovních hal a modré barvy vstupu do pavilonu E34, kde u přímo naproti vchodu najdete recepci.

Dalším pracovištěm fakulty, které je umístěno mimo Univerzitní kampus Bohunice, je Centrum univerzitního sportu (CUS). Vedení CUSu sídlí na Údolní ulici 3, tzv. Tělocvična pod Hradem a realizuje výuku pro dalších 9 fakult Masarykovy univerzity. Zde se nachází 2 tělocvičny a posilovna.

Další sportoviště umístěná mimo areál UKB, která slouží pro výuku tělesné výchovy celé univerzity:

Údolní 221/3, Brno-střed

Heinrichova 894/24, Stránice, Brno