GPC U19 Chropyně

V neděli 26.2.2017 se v Chropyni konal otevřený turnaj GPC  U19.  Z našich hráčů se turnaje zúčastnili pouze zástupci mladších  kategorií. Z U17  Marek a Martin Dostál, Kuba Reichman a Adéla Chadimová , z kategorie U15 Kuba Diviš.

V mixovém pavouku jsme měli 3 účastníky : Reichman+Bejdáková , Diviš+Zachová a Chadimová+Brázda. Maximem bylo pro naše hráče čtvrtfinále.

Po rozlosování singlů musel ze zdravotních důvodů odstoupit  Kuba Diviš. Herně se  ostatním klukům příliš nedařilo, maximem bylo Markovo čtvrtfinále (s pozdějším finalistou Jakubem  Lázničkou 13:21, 12:21). Za zmínku ale určitě stojí zápas Martina Dostála s  Adamem Breznenem, kde po fyzicky náročném zápase nakonec na soupeře nestačil až ve 3.setu (15:21, 21:16, 12:21).

V singlu dívek jsme měli pouze Áďu Chadimovou.  Po hladkém prvním kole ji ve čtvrtfinále čekala její deblová parťačka pro tento turnaj Iveta Strnadová. Po vyrovnaném průběhu celého zápasu se na konci 3.setu z vítězství radovala Adéla. V semifinále ji čekala  Michaela Moravcová. Vyrovnaný první set nakonec pro sebe urvala soupeřka a to bylo bohužel vše – Adéla musela na začátku 2.setu pro bolest paty zápas skrečovat.:(

V chlapeckém deblu jsme měli jeden a půl páru : Marek + Kuba   a  Martin + Tadeáš Brázda . Kuba s Markem nestačili  v semifinále na severomoravský pár Slíva,Breznen  15:21 a 12:21. Ale 3.-4.místo  v konkurenci starších hráčů je super výsledek. Martin a Tadeášem se rozhodli, že ‚devatenáctkám‘ ukážou jak se hraje v U17. :)  Celým pavoukem prošli bez porážky. Jediným soupeřem, který kladl odpor byl  v semifinále pár Láznička,Strnad (21:13, 13:21 a 21:16). Tento zápas byl předčasným finálem, neboť jejich finálový soupeř byl  z kurtu vyprovozen  velmi rychle (21:12, 21:11).:) Martine , gratulujeme !

Dívčí debl  se po skreči Ádi  musel obejít bez naší účasti.