Category Archives: PROPOZICE

3. kolo extraligy v Brně!

Tým po výhře nad Klimkovicemi.

Jak možná víte, extraligová sezóna se nám pomalu, ale jistě, dostává do druhé poloviny probíhající sezóny. Momentálně se nacházíme na prvním místě extraligové tabulky bez ztráty bodu a cílem pro nadcházející extraligové kolo je, aby to tak zůstalo.

2. kolo Extraligy proti Klimkovicím a Dobrušce

zdroj: czechbadminton.cz

V druhém kole extraligy čeká, jako již tradičně, FSpS MU dvojzápas, a to nejprve v sobotu v Ostravě proti Klimkovicím, a poté v neděli na domácí půdě na kampuse proti Dobrušce. Pokračovat bude také I. liga, kdy se náš „B“ tým představí v sobotu v Českém Těšíně.

1. kolo EXTRALIGY již o víkendu v Brně!

??????????

Dlouhé čekání na nový ročník dospělých soutěží smíšených družstev je konečně u konce. V nadcházejícím víkendu začíná jak 1. celostátní liga, tak i extraliga. Obě tyto soutěže budou k vidění v Brně, jelikož obě naše družstva budou hrát na domácí půdě.

KONDIČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

kondicni_soustredeni

Čtvrtfinále extraligy: Brno vs. Hradec Králové

ice cream

Čeká nás poslední utkání tohoto ročníku extraligy na domácí půdě, a to konkrétně na parketách v hale Fakulty sportovních studií Masarykovy Univerzity v Bohunicích. Do Brna přijede TJ Montas Hradec Králové – tým, který v základní části skončil na 6. místě a bude se snažit o zázrak, tedy o výhru a postup do semifinále.