Category Archives: VÝSLEDKY

Úspěšný víkend našich hráčů

amot_stupnevitezu

O víkendu 26. a 27. 3. zaznamenali hráči FSpS MU hned několik úspěchů a to takřka průřezem všech kategorií. Pojďme se níže podívat na jednotlivé z nich.

Vítězné MČR družstev žáků!

MČR družstev žáků U15 se opět konalo v Brně. Účastnilo se 10 nejlepších klubů z Česka. Za náš tým se zúčastnili Lucka Krulová, Gabča Trötzmüllerová, Patrik Hrazdíra, Ondra Valouch, Míša Havlíček a Lukáš Thor.

Úspěšná kontrola výkonnosti juniorů

IMG_7436

Shrnutí turnaje slovy samotných zúčastněných.
Dne 5. Září se početná skupinka brněnských hráčů vydala na GPA U19 do Hradce Králové. Turnaj byl zahájen bez našeho trenéra Standy, který se do haly dostavil až s malým zpožděním.

První turnaj po takřka půlroční přestávce

Stupně vítěžů ve smíšené čtyřhře. Foto:badminton-benatky.cz
V pátek 28.srpna se po půlroční pauze konal první turnaj, a to konkrétně GPA dospělých v Benátkách nad Jizerou. Hráči našeho klubu u toho samozřejmě nemohli chybět!

Úspěšné béčko U19

O víkendu 29.2 – 1.3. se v Brně odehrál celostátní turnaj juniorů nižší kategorie, na kterém se našim hráčům podařilo uhrát mimořádně výsledky a navázat tak na předchozí turnaj kategorie A. Hojné zastoupení jsme měli díky následujícím hráčům – Áďa Chadimová, Marťa Ševčíková, Lucka Krulová, Jirka Derka, Kuba Diviš, Mára Dostál, Kuba Reichman a David Smutný. Následuje krátké shrnutí.