MČR družstev žáků – bronzová medaile

2Nejlepší družstva žáků do 15 let se sešla v brněnské X aréně o víkendu 27.-28.10.  Náš oddíl pod vedením Standy Kohoutka a Tomáše Preka  reprezentovaly  Martina Ševčíková, Lucka Krulová, Kája Nesňalová a Gabča Trotzmullerová, kluci hráli ve složení David Diviš, Martin Šebesta, Štěpán Prek a David Smutný.

V sobotním boji ve skupinách jsme postupně narazili na Benátky, Český Krumlov a Rychnov nad Kněžnou. Právě prohra s posledně jmenovaným oddílem nás posunula do nedělního semifinále proti vítězům druhé skupiny Hamr Praha. Těsná prohra 3:4 nás poslala do boje o třetí místo, kde jsme si poradili s B.O.CHANCE z Ostravy .

Hodnocení  trenéra Standy Kohoutka :

Hodnotit turnaj mohu jen pozitivně. Medaile je odměna pro hráče za jejich celoroční snahu . Mrzí jen prohra s pozdějším vítězem, kde bylo k vítězství relativně blízko

Konečné pořadí

1. SK Hamr Praha 2. Badminton Rychnov nad Kněžnou 3. BADMINTON FSpS MU Brno 4. B.O. CHANCE & Ridera Sport team 5. BK 73 DELTACAR Benátky nad Jizerou 6. TJ Jiskra Nejdek 7. BK TU Liberec 8. SKB Český Krumlov