POKUS O HISTORICKY REKORDNÍ POČET DIVÁKŮ NA EXTRALIGOVÉM UTKÁNÍ!!!

Zveme Vás jménem badmintonového oddílu TJ Sokol Veselý Jehnice na 2.kolo EXTRALIGY smíšených družstev v BADMINTONU, které se sehraje u nás v Brně v termínu:
neděle 30.11.2014 v 10hod
TJ Sokol Veselý Jehnice vs. BaC Kladno
v hale Fakulty sportovních studií
Univerzitní kampus Bohunice, Kamenice 5, 625 00 Brno
13

Na neděli se nám podařilo zásluhou hlavního partnera pana Veselého zajistit halu Fakulty sportovních studií s perfektním zázemím pro diváky (tribuna pro cca 500 diváků). Zde bychom se rádi pokusili O HISTORICKY REKORDNÍ POČET DIVÁKŮ NA EXTRALIGOVÉM UTKÁNÍ!!! Také proto Vás zveme na super podívanou, kde nás můžete podpořit v bitvě za dalším titulem a vytvořit diváckou kulisu, na kterou jsou zvyklí např. hokejisté – v hlavních rolích se představí:
Adam Mendrek – domácí nastupující hvězda, Adam Cwalina a Kamila Augustyn – zahraniční posily Evropského formátu,
Standa Kohoutek – hrající trenér a ikona družstva, Vojta Šelong – nová posila z Orlové
sourozenci Michal a Monika Světničkovi – „Židlochovičtí dříči“ a budoucnost jihomoravského badmintonu
další utkání 2. kola:
sobota 29.11. 2014 v 15hod
TJ Sokol Veselý Jehnice vs. BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.
v hale TJ Sokol Veselý Jehnice (Badminton Point hala)
Brno – Jehnice, Blanenská 3a