Novoroční oddílový turnaj – výsledky

20150104_133608

V neděli 4.1.2015 se v jehnické hale konal tradiční vánočně-novoroční oddílový turnaj.

Hrály se čtyřhry rodič-dítě  a letos se sešlo rekordních 23 párů !

Jsme rádi, že se do turnaje přihlásili i naši nováčci z badmintonové přípravky a  také sourozenci našich hráčů s druhým rodičem. K vidění byl vidět i pár maminka-tatínek.

Hrálo se švýcarským systémem na 5 kol (děkujeme  Martině Bernacíkové  a Radkovi Smutnému za bezproblémové řízení turnaje).

Nejúspěšnější byla rodina Dostálova , která měla v turnaji 2 páry :  Martin s tatínkemMarek s  tatínkem  (aby nedošlo k nějaké dezinformaci:  jedná se stejného tatínka, který pohotově zaskočil za nemocnou maminku a zasportoval si dvojnásob.  Myslím, že byl rád, že jsou kluci jen dva - trojčata by byla fyzicky trochu náročnější :)  ).  Martin nakonec turnaj vyhrál, Marek skončil na 3.místě.  Na stupně vítězů se mezi klan Dostálů podařilo probojovat páru Domča Mendreková s tatínkem.  GRATULUJEME  !!!

Podrobné výsledky si můžete prohlédnout  v příloze.

Zajímavostí turnaje byla rodina Smutných, která nejenže turnaj „odřídila“, ale dodala do startovací listiny nejmladší pár – Davídek (11 let)  a Terezka ( 16 let) a zároveň nejstarší pár – maminka Jana ( ? :)  ) a tatínek Radek ( ? :) ) .

Děkujeme také  všem  maminkám, které se postaraly o občerstvení (vánoční cukroví, buchtičky, ovoce, ….).

Doufejme, že i oddílovým nováčkům se turnaj líbil a příště se opět v hojném počtu sejdeme , zasportujeme si,  poklábosíme. :)

Za badmintový klub Jehnice Brno přejeme všem úspěšný rok 2015, hodně zdraví , spokojenosti a pro naše hráče spoustu badmintonových úspěchů.