ZMĚNA NÁZVU ODDÍLU

Z technických důvodů se náš oddíl stěhuje toto léto z Jehnic do Bohunic. Se změnou přichází i nový název našeho oddílu: BADMINTON FSpS MU, z.s. (FSpS = Fakulta Sportovních Studií Masarykovy Univerzity, z.s. = zapsaný spolek ). Zatím jsme se rozhodli používat podobné logo. Kromě změny názvu, prostředí, se nic jiného nemění. Zůstávají stejní trenéři i hráči. Stejně tak se pod nový název přesouvají i všechny soutěže dospělých (extraliga, I. liga, II.liga). Omlouváme se tedy za případné nedostatky (stará loga a informace) na webových stránkách, stále na změnách pracujeme. Stránky se přesouvají na webovou doménu: www.fsps.muni.cz/badminton a také jsme zřídili novou mailovou adresu badminton@fsps.muni.cz. Už teď se těšíme, že i nastávající sezóna bude pro nás úspěšná jako ty předchozí. A také věříme, že v nové lokalitě rozšíříme naši členskou základnu mládeže a najdeme plno nových talentů.

badminton_logo