Video 1: Rozcvička se švihadlem – Jumping / Honza a Anežka
Švihadlo jako cvičební pomůcka v rámci kondičního tréninku, která nás může zahřát a motivovat k dalším výkonům. Švihadlo nás naučí lepší koordinaci pohybu, zpevnění kotníků a středu těla, zlepšuje balanční i reakční schopnosti.

Video 2: Rodinná rozcvička před během / Honza, Ája, Anežka a Adam
Běžecká rozcvička pro celou rodinu pomocí rychlostně – koordinačních cvičení, kdy si venku můžete namalovat křídou koordinační čáru a pás (žebřík). Doporučujme pro všechny věkové kategorie, především pro senzitivní období koordinačních schopností (7-12 let).

Video 3: Základní in line výuka rodiče s dětmi / Honza a Anežka
Předložené in line výukové video Vám pomůže, seznámit se základními prvky výuky in line bruslení s Vašimi dětmi před domem nebo na parkovišti – osvojení si a zvládnutí techniky jízdy vpřed, zastavení, jízda v zatáčce, slalom a překládání.

Video 4: Intervalový rodinný vytrvalostní trénink / Honza, Ája a Adam
Představujeme Vám jednoduchý rodinný intervalový vytrvalostní trénink, který je kombinací opakovaného přeběhu z bodu A (k metě) do bodu B (k metě), dle Vašeho určení, s posilovacími cviky zaměřené na jednotlivé svalové partie (dolní končetiny, střed těla, paže, břišní a zádové svalstvo) vždy po 2 sériích. Intervalovým tréninkem v tomto modifikovaném pojetí veku (zahrada, park, les, parkoviště apod.) dosahujeme zlepšení kardiovaskulárních i metabolických parametrů.
Pomůcky: 2 činky – jednoručky nebo 2 pet lahve, 2 podložky, 2 mety

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info