30. 5. 2014 - 13:48
    30. 5. 2014 - 13:48

Česká letní speciální olympiáda

Staň se dobrovolníkem na sportovní akci, podpoř handicapované sportovce, získej certifikát pro práci s handicapovanými, zažij olympijskou atmosféru, sleduj opravdovou radost ze sportu, získej zážitky a pocit dobře odvedené práce, která je užitečná.

Zúčastni se jako dobrovolníky Speciální olympiády pro mentálně postižené sportovce, která proběhne v termínu 30.6.- 2.7. 2014 v Brně v areálu VUT. Fakulta sportovních studií je spolupořadatelem akce a hledá dobrovolníky z řad studentů a akademických pracovníků.

Všichni dobrovolníci obdrží od pořadatelů dvě trička s logem Speciální olympiády, certifikát o práci s handicapovanými sportovci a po celý průběh akce jim bude zajištěna strava a pitný režim.

Online přihláška pro dobrovolníky

Leták o akci ke stažení