OPEN DAY 2018

20. 9. 2018

Bez popisku

14. 9. 2018, poslední volný pátek před zahájením akademického roku, se konal na Fakultě sportovních studií OPEN DAY 2018. Tento studentský den otevřených dveří pořádali studenti fakulty a byl určen primárně středoškolským studentům, kteří mají zájem o studium na vysoké škole se sportovním zaměřením.

Program pro uchazeče o studium připravili studenti spolu se zaměstnanci fakulty. Studenti současně prováděli skupinky středoškoláků prostorami školy. Návštěvníci získali důležité informace k přijímacímu řízení a nabídce nových studijních programů v akademickém roce 2019/20. Prohlédli si tělocvičny, kde na ně čekaly ukázky praktických přijímacích zkoušek z gymnastiky, basketbalu a Jacikova testu. Navštívili laboratoře, kde měli možnost shlédnout přístrojové vybavení, které slouží nejen k výuce, ale také k vědeckým účelům. V moderních učebnách a tělocvičnách viděli nově instalované technické vybavení. Na dotazy ke studiu odpovídali nejen studentští průvodci, ale také zaměstnanci. Uchazeči o studium měli možnost diskutovat i se studenty o programu Erasmus+ a získat tak zajímavé informace o studiu v zahraničí…

Během hodinové prohlídky byli návštěvníci aktivně vtaženi do programu, měli možnost si nechat změřit tělesné hodnoty na InBody anebo se zapojit do soutěžních kvízů.

Všem pořadatelům děkujeme. Přejeme všem uchazečům o studium hodně úspěchů u přijímacích zkoušek v roce 2019.

 

Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info