Historie děkanů

  • 1. 5. 2020

    nastoupil do funkce čtvrtý děkan PhDr. Jan Cacek, Ph.D.

     

     

  • 1. 1. 2018

    nastoupil do funkce třetí děkan doc. Mgr. Martin Zvonař, Ph.D.

     

     

  • 1. 1. 2010

    nastoupil doc. Mgr. Jiří Nykodým Ph.D. do funkce druhého děkana

     

     

  • 1. 1. 2002

    prof. PhDr. Michal Charvát CSc. prvním děkanem