Základní informace

 

Novinky při podávání                e-přihlášky

Identita občana

V aktuální verzi e-přihlášky vznikla nová možnost pro uchazeče, která umožňuje při zakládání nové přihlášky přihlásit se pomocí Identity občana. To umožní předvyplnit některé základní údaje hned ve chvíli, kdy přihlášku zakládáš. Následně se pak může stejný mechanismus použít při online zápise. Tento mechanismus je využíván pro vyšší zajištění důvěry (v přihlášce nemůže komunikovat nikdo za Vás). Jedná se o volitelnou funkci, kterou nemusíte použít.

Převedení maturitního vysvědčení do e-podoby

Před zápisem je nutné do e-přihlášky vložit konvertované maturitní vysvědčení, to znamená ověřený elektronický dokument. Konverze dokumentu provádí Czechpointy (např. Česká pošta). Konverze stojí 30,- Kč, tedy stejně jako běžná ověřená kopie. Máš-li více studií stačí ti jedna konverze, kterou můžeš opakovaně použít.

Termín dodání konvertovaného maturitního vysvědčení je do 10. 7. 2023, a to vložením do e-přihlášky.

Více informací o doložení maturitního vysvědčení najdeš: Zápis do studia | Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity | MUNI SPORT

Bez popisku

Den otevřených dveří 2024

Váháš, zda si podat přihlášku na Fakultu sportovních studií Masarykovy univerzity? Chceš se podívat, jak to u nás chodí? Den otevřených dveří na Fakultě sportovních studií MU připravujeme na čtvrtek 25. ledna 2024. Nemusíš však čekat tak dlouho, již od 26. 8. 2023 máš možnost přihlásit se na OPEN DAY, který se koná 23. záři 2023. Program připravují studenti fakulty.

Chceš objevit tajemství naší fakulty, přijď 6. 10. 2023 na Noc vědců. Program připravují pedagogové a studenti fakulty.

Mrkni na prezentaci, video a fotky ze Dne otevřených dveří, který se konal 26. ledna 2023 a zjisti, zda Tě studium na sportovní fakultě zajímá.

Sleduj také fakultní Facebook, InstagramYouTube kanál. Na sociálních sítích sdílíme spoustu informací a zážitků ze studentského života na MUNI SPORT.

 

Sportovní prohlídka 

Standardní sportovní prohlídku tělovýchovným lékařem mohou uchazeči o studium absolvovat přímo na fakultě sportovních studií. 

Toto vyšetření je určeno nejen žadatelům o studium na vysoké či střední škole se zaměřením na sport a tělovýchovu (děti i dospělí), ale také všem žadatelům o provedení povinné sportovní prohlídky jako součást výkonnostního organizovaného sportu. Obsahuje klinické vyšetření se zátěžovým testem do submaxima pro posouzení zdravotního stavu jedince a jeho vytrvalostních schopností.

Přípravné kurzy pro uchazeče o studium na Fakultě sportovních studií MU

Centrum celoživotního vzdělávání každoročně pořádá přípravné kurzy, na kterých se uchazeči o studium teoreticky i prakticky připravují na přijímací zkoušku na FSpS MU:

Biologie člověka pro studijní program Fyzioterapie

Basketbal

Gymnastika

Reprezentanti

Při studiu na fakultě sportovních studií se můžete potkat na chodbách, ve výuce, laboratořích anebo na přednáškách se známými sportovci, reprezentanty ČR.

Zkouška z anglického jazyka

V rámci studia jsou studenti povinni vykonat zkoušku z anglického jazyka.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info