Den otevřených dveří 2021 

Vítáme vás na fakultě sportovních studií, přes tlačítko vpravo můžete navštívit program prvního online dne otevřených dveří, který zde necháme zavěšený až do konce podávání přihlášek do Bc. i NMgr. studia. K informacím se tak můžete vracet.

Budeme rádi, pokud shlédnutím prezentací a videí, získáte všechny potřebné informace vedoucí k podání přihlášky k nám na fakultu.

Bližší informace o jednotlivých studijních programech a specializacích najdete také v tématických videích na  fakultním Facebooku, Instagramu a YouTube kanálu.

Přejeme vám hodně zdaru v přijímacím řízení a doufáme, že se na podzim potkáme u nás na Fakultě Splněných Snů!

Sportovní prohlídka 

Standardní sportovní prohlídku tělovýchovným lékařem mohou uchazeči o studium absolvovat přímo na fakultě sportovních studií. 

Toto vyšetření je určeno nejen žadatelům o studium na vysoké či střední škole se zaměřením na sport a tělovýchovu (děti i dospělí), ale také všem žadatelům o provedení povinné sportovní prohlídky jako součást výkonnostního organizovaného sportu. Obsahuje klinické vyšetření se zátěžovým testem do submaxima pro posouzení zdravotního stavu jedince a jeho vytrvalostních schopností.

Přípravné kurzy pro uchazeče o studium na Fakultě sportovních studií MU

Kurz biologie člověka pro studijní obor Fyzioterapie

  • Biologie - v rozsahu 11 vyučovacích hodin.

Sportovní kurzy

  • Jsou z epidemických důvodů zrušeny.

Reprezentanti

Při studiu na fakultě sportovních studií se můžete potkat na chodbách, ve výuce, laboratořích anebo na přednáškách se známými sportovci, reprezentanty ČR.

Zkouška z anglického jazyka

V rámci studia jsou studenti povinni vykonat zkoušku z anglického jazyka.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info