Den otevřených dveří 2022 

Vítáme vás na webu fakulty sportovních studií,

připravujeme pro vás DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se bude konat ve čtvrtek 20. ledna 2022 online. V rámci programu vám zábavnou formou předáme informace k přijímacímu řízení pro Akademický rok 2022/23, na nově natočených videích si můžete prohlédnout praktické přijímací zkoušky z basketbalu, Jacíkova testu, gymnastiky, plavání a atletiky - běh 60 m.

Budeme vás informovat o jednotlivých studijních programech a specializacích. Také budete mít možnost prohlédnout si Fakultu sportovních studií MU v 3D prezentaci a živě chatovat se studenty a studijním oddělením.

Časy chatů:

10.00–11.30 Chaty se studenty - místností dle programů a specializací v rámci programu TVS
12:00–13.00 Chat se studijní referentkou

Bližší informace ke konání akce se dozvíte na Facebooku, Instagramu a YouTube kanálu.

Sportovní prohlídka 

Standardní sportovní prohlídku tělovýchovným lékařem mohou uchazeči o studium absolvovat přímo na fakultě sportovních studií. 

Toto vyšetření je určeno nejen žadatelům o studium na vysoké či střední škole se zaměřením na sport a tělovýchovu (děti i dospělí), ale také všem žadatelům o provedení povinné sportovní prohlídky jako součást výkonnostního organizovaného sportu. Obsahuje klinické vyšetření se zátěžovým testem do submaxima pro posouzení zdravotního stavu jedince a jeho vytrvalostních schopností.

Přípravné kurzy pro uchazeče o studium na Fakultě sportovních studií MU

Centrum celoživotního vzdělávání každoročně připořádá přípravné kurzy, na kterých se uchazeči o studium teoreticky i prakticky připravují na přijímací zkoušku na FSpS MU:

Kurz biologie člověka pro studijní obor Fyzioterapie

Sportovní kurzy

 

Reprezentanti

Při studiu na fakultě sportovních studií se můžete potkat na chodbách, ve výuce, laboratořích anebo na přednáškách se známými sportovci, reprezentanty ČR.

Zkouška z anglického jazyka

V rámci studia jsou studenti povinni vykonat zkoušku z anglického jazyka.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info