FSpS je hrdým držitelem HR Award!

Fakulta sportovních studií MU zahájila přípravy na získání prestižního ocenění HR Excellence in Research Award již v roce 2019, kdy se oficiálně přihlásila k principům Evropské charty výzkumných pracovníků a Kodexu chování pro přijímání výzkumných pracovníků.

8. 7. 2021

Od úterý 6. 7. 2021 se stala Fakulta sportovních studií MU držitelem ocenění HR Excellence in Research (HR Award), které uděluje Evropská komise výzkumným institucím implementujícím personální strategii HRS4R.
Nyní nastává pro fakultu Implementační fáze dle schváleného Akčního plánu – trvající 2 roky, kdy do 6. 7. 2023 musí být odesláno interní hodnocení na opětovné posouzení získaného ocenění.
Od 6. 7. 2021 je tedy možné v žádostech o grant uvádět, že FSpS je držitelem HR Award.

Seznam organizací s HR Award Bližší informace

Příprava na získání ocenění HR Excellence in Research Award je finančně podpořena Evropskou unií v rámci výzvy vyhlašované MŠMT, OP VVV „Rozvoj kapacit pro výzkum a vývoj II“. Projekt „Rozvoj lidských zdrojů a dalších strategických oblastí pro podporu výzkumu na MU“ (reg. č.: CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_054/0014703).