Příměstský tábor pro děti MUNIsportík – hýbej se s FSpS

8. 7. 2020

Centrum celoživotního vzdělávání ve spolupráci s Centrem univerzitního sportu (CUS) FSpS MU připravilo Příměstký tábor se zábavným, sportovně-pohybovým programem, zaměřený na rozvoj všestrannosti a základy vybraných sportů. Děti ve věku 6–13 let si mohou vyzkoušet bouldering, in line bruslení, street dance, badminton, dětskou jógu a mnoho dalších sportovních aktivit. V průběhu tábora se jim budou věnovat lektoři s mnohaletou tělovýchovnou a sportovní praxí, zaměstnanci CUS a studenti FSpS v rámci své pedagogicko-učitelské / trenérské praxe. Nabídka je určena jak pro děti zaměstnanců MU, tak i pro širokou veřejnost.

TERMÍNY a MÍSTO KONÁNÍ:

17. 8.–21. 8. 2020 tělocvična POD HRADEM, Údolní 3, Brno + sportoviště FSpS MU
24. 8.–28. 8. 2020 tělocvičny FSpS Campus, Kamenice 5, Brno + sportoviště FSpS MU

Tábory lze objednat prostřednictvím Obchodního centra MU do 31. 7. 2020.