Volby do Akademického senátu FSpS MU

V souladu s Volebním řádem Akademického senátu Fakulty sportovních studií MU vyhlašuje předsedkyně AS FSpS MU, doc. Mgr. Milena Strachová, Ph.D. volby do obou komor Akademického senátu FSpS MU pro volební období 2023–2026. Do studentské komory budou voleni 3 senátoři a do učitelské komory 6 senátorů.

1. 8. 2023

Předsedkyně organizuje a řídí volby v souladu s Volebním řádem AS FSpS MU Volební komise AS FSpS MU. Ta bude fakultní veřejnost informovat o dalších podrobnostech voleb, průběhu volební kampaně a pravidlech, stejně jako o výsledcích voleb.

Vyzýváme tímto studenty i zaměstnance, aby se do voleb aktivně zapojili a využili tuto příležitost jako možnost podílet se na formování budoucnosti fakulty sportovních studií, ať už jako kandidáti nebo voliči. Jako voliči si vyberte aktivně zástupce, kteří budou hájit vaše zájmy a hodnoty v akademickém prostředí tohoto orgánu, který je nejvyšším zastupitelským orgánem fakultní akademické samosprávy.

Harmonogram voleb a veškeré informace najdete na odkazu níže.

Informace k Volbám do AS FSpS MU