Den otevřených dveří 2020

27. 1. 2020

Fakulta sportovních studií pořádala 23. ledna pro zájemce o studium vysoké školy se sportovním zaměřením Den otevřených dveří 2020. Od rána prezentovali pedagogové a studenti jednotlivé studijní programy a jejich specializace ve vestibulu fakulty. Od 10:00 hod. bylo možno navštívit přednášku studijního oddělení, kde byly podány informace k přijímacímu řízení na fakultu. Uchazeči o studium získali vyčerpávající informace k praktickým a teoretickým zkouškám, možnosti vyjet studovat do zahraničí anebo zapojit se do života na fakultě i mimo rámec studia. Studenti fakulty prezentovali vlastní zkušenosti např. s výjezdem do zahraničí anebo organizací akcí na fakultě v rámci studentského spolku FUKS.

Následně Den otevřených dveří na FSpS pokračoval v tělocvičnách, kde bylo možno shlédnout ukázky praktických přijímacích zkoušek z gymnastiky, basketbalu a výkonnostní Jacikův test.

Uchazečům byly otevřeny i dveře do laboratoře, kde měli možnost seznámit se i s vědou a výzkumem na FSpS a získat informace, jakým způsobem se studenti zapojují do výzkumných projektů.

Termín podání přihlášek na Fakultu sportovních studií MU trvá až do 29. února 2020. Všechny termíny přijímacího řízení najdete na webu fakulty.

Přejeme všem uchazečům hodně úspěchů v přijímacím řízení na Fakultu sportovních studií MU!