Hledáme členy univerzitního gsportového týmu

Na podzim začíná další ročník Mezinárodní GSPORT ligy univerzit a my skládáme studentský tým, který bude reprezentovat Masarykovu univerzitu.

24. 10. 2023

Co je GSPORT?

Spojení gamingu a sportu, kde gamingová část zahrnuje hry CS2 a EA FC24, zatímco sportovní část obsahuje pálení kcal, futsal 4+1 a GSPORT překážkovou dráhu. A co je hlavní? Týmová práce propojuje obě tyto části!

Proč bys měl/a zvážit účast?

Důležité termíny:

Nemusíš být profesionální hráč! Hledáme studující, kteří si rádi zasportují a relaxují hraním her.

Neváhej a staň se součástí tohoto unikátního projektu. Ať už jsi zapálený sportovec nebo vášnivý hráč, GSPORT ti nabízí možnost ukázat své dovednosti a soutěžit s ostatními studujícími z celého světa.

Chceš být součástí FSpS MUNI Teamu?

Stačí vyplnit tento formulář, na základě kterého budou členové týmu vybráni.

Gsport je organizován fakultou tělesné výchovy a sportu Karlovy univerzity v Praze.