Hledáme ženy 60–65 do výzkumu

Jste žena ve věku 60-65 let nevykonávající pravidelnou pohybovou aktivitu a chtěla byste začít cvičit a zjistit, jak pravidelné cvičení ovlivňuje složení vašeho těla nebo úroveň vaší fyzické zdatnosti?

15. 2. 2021

Staňte se součástí výzkumu na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně.

CO VÁM NABÍZÍME?
• Nabízíme cvičení metodou celkové elektromyostimulace (EMS) nebo kruhového tréninku v posilovně.
• Na pravidelných lekcích cvičíte pod vedením zkušených trenérů.
• Získáte výsledky ze vstupního a výstupního měření složení těla, kostní denzity a posouzení úrovně vaší fyzické zdatnosti.

TERMÍNY CVIČENÍ:
• Kruhové tréninky se konají 2x týdně každé pondělí a čtvrtek od 16 do 17 hodin v posilovně na Fakultě sportovních studií v Brně-Bohunicích.
• Tréninky EMS probíhají 1x týdně dle individuální domluvy ve studiu BODY EXPRESS, pobočka Pražákova 69, Brno.
• Tréninky probíhají po dobu 10 týdnů na jaře 2021. Přesný termín bude upřesněn.

KONTAKT:
Pokud máte o účast ve výzkumu zájem, můžete nás kontaktovat na e-mail kotkova.misa@gmail.com. Rádi Vám poskytneme podrobnější informace