Informace k povinné tělesné výchově na MU v podzimním semestru 2020

Informace o organizaci výuky Tělesné výchovy v Centru univerzitního sportu jsou určeny pro: fakulty lékařská, právnická, ekonomicko-správní, farmaceutická, přírodovědecká, pedagogická, filozofická, fakultu sociálních studií, fakultu informatiky.

2. 10. 2020

Vážené studentky, vážení studenti,

na základě odst. 6 Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně č. 3/2020, ze dne 1. 10. 2020, jsme bohužel nuceni realizovat výuku předmětů povinné tělesné výchovy na MU v podzimním semestru 2020 alternativně. Alternativní řešení situace znamená jednak přesun kontaktní výuky (outdoorové i indoorové) do prostředí distančního vzdělávání, jednak také omezení portfolia nabízených sportovních aktivit.  Veškerá distanční výuka bude dle rozvrhu streamována v reálném čase. Jsem si jistý, že pod vedením kolegů z Centra univerzitního sportu bude i distanční výuka TV probíhat ve vysoké kvalitě.

Nejlepší prevencí většiny virových onemocnění je vysoká úroveň tělesné zdatnosti. Bojujme tedy, navzdory nepříznivým okolnostem, společně pohybem proti Covid-19.

Děkuji Vám za spolupráci a přeji hodně zdraví

Jan Cacek,

děkan FSpS MU

HARMONOGRAM distanční výuky CUS:

Zrušení zápisu do seminárních skupin: studenti byli hromadným mailem upozorněni na zrušení zápisu do seminárních skupin prezenčního rozvrhu.
Zápis do seminárních skupin distančního rozvrhu:  2. 10. 2020 v 17.00 hodin
Zahájení výuky podzimního semestru:  5. 10. 2020