Jak se sportovní trenérky a trenéři učí trénovat

3. 11. 2022

Vážené studentky a trenérky, vážení studenti a trenéři, vážení sportovní přátelé.

V soutěžním i rekreačním sportu sehrávají klíčovou roli kvalitní trenérky a trenéři. V rámci našeho výzkumu se proto zajímáme o okolnosti a komplexní průběh učení, které souvisí s trenérskými aktivitami. Rádi bychom Vás požádali o pomoc při výzkumném šetření, jehož cílem je zjistit, jak se sportovní trenérky a trenéři učí trénovat. Pokud sami někoho trénujete, a to na jakékoliv úrovni (tzn. včetně volnočasových sportovních aktivit), prosíme Vás o vyplnění níže předloženého anonymního dotazníku. Pokud sami netrénujete, ale máte kontakty na aktivní trenérky a trenéry, prosíme Vás, stejně jako i všechny ostatní, o další rozeslání této informace.

Děkujeme Vám za Vaše odpovědi a za pomoc při šíření našeho dotazníku, jehož výsledky mohou pomoci zefektivnit trenérskou práci.

Za výzkumný tým Katedry pedagogiky sportu FSpS MU

Vladimír Jůva, juva@fsps.muni.cz