Již tradičně jsme uspořádali sportovně-relaxační pobyt v Luhačovicích

O krásném podzimním víkendu 13.–15. 10. 2023 uspořádalo Centrum celoživotního vzdělávání Fakulty sportovních studií MU další sportovně relaxační pobyt nejen pro zaměstnance univerzity, ale i jejich přátele, v malebné krajině Bílých Karpat v Pozlovicích, nedaleko oblíbeného lázeňského města Luhačovice.

31. 10. 2023 Alena Pokorná

Ubytování v hotelu Adamantino*** nad zdejší přehradou doplnil aktivní cvičební pohybový program pod vedením lektorek MUNI SPORT Aleny Pokorné a Dany Szeinerové. Počasí během víkendového pobytu přálo, tak bylo možné zařadit aktivity jako vyběhnutí kolem přehrady, které uvítali i běžečtí začátečníci. Další lekce jako interval cardio a core fitness, jógové a fasciální protažení, pilates, bodyform, cardio dance či aquaaerobik byly plné energie a příjemné nálady. Součástí byl i příjemný wellness v biosauně, finské sauně nebo vířivce. Prohlídka lázeňského města s ochutnávkou léčivých pramenů a zakousnutím lázeňského oplatku bylo příjemnou odměnou pro všechny zúčastněné.