Mikulášské odpoledne s čertem a andělem

V sobotu 2. prosince se konalo již třetí adventní setkání s dětmi zaměstnanců, letos v duchu Mikulášského odpoledne. Navázali jsme tak na tradici zahájenou v letech 2019, kterou nám bohužel v letech 2021 a 2022 překazila doba covidová. O to raději jsme se však opět setkali a společně oslavili advent.

4. 12. 2023

Děti nejprve ve vestibulu uvítal čert s andělem a také studenti fakulty, všichni si společně zazpívali vánoční koledy. Poté se děti přesunuly i s rodiči a babičkami do tělocvičny, kde proběhlo divadelní představení divadla KUFR. Na konci představení pak dostaly mikulášské balíčky. Poté proběhlo cvičení při hudbě za vedení Aleny Pokorné, lektorky Centra univerzitního sportu.

O další zábavu se pak postarali studenti z FUKSu. Děti dostaly kartičku a obešly celkem 12 stanovišť, kde plnily sportovní a vědomostní úkoly, za každý splněný úkol obdržely razítko. Po splnění všech úkolů si vysloužily domácí perníčky.

Celé odpoledne se neslo v duchu adventu a všichni jsme ho spolu užili..