MUNI INNOVATION AWARD

Dne 11. 11. 2021 se konal veletrh Business Research Forum, který již počtvrté pořádalo Centrum pro transfer technologií Masarykovy univerzity. Akce se každoročně koná v Univerzitním kampusu Brno-Bohunice, v prostorách Ceitec.

12. 11. 2021

Letos poprvé proběhlo slavnostní vyhlášení cen MUNI Innovation Award za univerzitní inovativní počin, který se podařilo uplatnit v praxi. Za Fakultu sportovních studií ocenění získali Mgr. Miriam Kalichová, Ph.D. a Mgr. Petr Hedbávný, Ph.D.

Cenu obdrželi za vývoj zařízení využívaného ve sportovní gymnastice, které umožňuje přesné a reprodukovatelné nastavení jakékoli hrazdové konstrukce včetně žerďových nářadí ukotvených systémem lanek. Zařízení zajišťuje minimalizaci pádů a neúspěšných pokusů.

Veletrh  Business Research Forum nabízí možnosti spolupráce univerzity s aplikační sférou, představuje vybrané aplikační výstupy fakult a dalších univerzitních pracovišť, seznamuje s aktuálním děním v oblasti vědy a výzkumu.

Návštěvníci měli možnost exkurzí do vědeckých laboratoří.

KATALOG BRF 2021