Na dni otevřených dveří se uchazeči setkali se studenty i vyučujícími a prohlédli si fakultu

Halu míčových sportů zaplnili ve čtvrtek 25. ledna zájemci o studium na naší fakultě. Během dvouhodinového programu se dozvěděli všechny důležité informace nejen o přijímacím řízení, ale i o průběhu studia.

30. 1. 2024

Po přivítání děkanem dr. Janem Cackem a informačních blocích studijního a zahraničního oddělení následovaly živé ukázky praktické zkoušky z gymnastiky, basketbalu a Jacíkova testu. Svou činnost představil i studentský spolek FUKS. Po hlavní prezentaci pak měli až do 14 hodin uchazeči možnost pohovořit si se studenty a garanty jednotlivých oborů a zeptat se tak na cokoli, co je o studiu na fakultě zajímá. Simultánně probíhaly i komentované prohlídky fakulty, které absolvovalo na 200 návštěvníků.

Během celého dne byla k dispozici platforma Slido, na níž mohli návštěvníci klást dotazy ke studiu u nás. Zde jsme na všechny odpověděli:

Otázky a odpovědi DOD 2024