Na týden nás navštívili zahraniční studenti a vyučující

V týdnu od 24. do 28. dubna 2023 navštívili naši fakultu studenti a vyučující z univerzit v Norsku, Nizozemsku, Litvě, Španělsku a Portugalsku v rámci Erasmus+ Blended Intensive programu. Účastnili se i zástupci z řad našich studentů a vyučujících.

9. 5. 2023

Bez popisku

Během pěti dní studenti absolvovali přednášky, semináře a workshopy například na témata jako Communication Skills, Physical Activity in Older Adults, Stretching and Health, Smart Wearibles for Exercise Dosage Control, Sedetary Behaviour and Mortality Risk, Emotional Eating a řadu dalších. Navštívili také naše laboratoře a vyzkoušeli si práci se zařízeními jako InBody, DEXA, BodPod, změřili si svůj výkon skrze Wingate test na bicyklovém ergometru a také své silové schopnosti prostřednictvím izokinetické dynamometrie. Nechyběl ani společenský program – první den spolu všichni poobědvali v Campus bistru a lépe se poznali v odlehčeném odpoledním bloku, v dalších dnech využili grily ve venkovních prostorách kampusu k odpolednímu barbecue a díky iniciativě našich studentů se mohli podívat na zápas FC Zbrojovka. Program studenti při pátečním loučení hodnotili s nadšením.

Už se těšíme na další ročník, kdy se naši studenti vydají na jednu z dalších zúčastněných univerzit – o otevření výběrového řízení budou všichni studenti včas informováni.

Participující univerzity:
Inholland University of Applied Sciences, The Netherlands
Hanze University of Applied Science, The Netherlands
Lithuanian Sports University, Lithuania
Western Norway University of Applied Sciences, Campus Bergen
University of Malaga, Spain
Sport Science school Rio Maior, Portugal


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info