Navštívili jsme partnerské zdravotnické zařízení

27. 6. 2023

Odborné praxe studentů fyzioterapie probíhají ve špičkových zdravotnických zařízeních. Partnerskou spolupráci jsme před 2 lety navázali s lázeňským a neurorehabilitačním zařízením Sanatoria Klimkovice. V pátek 23. června toto zařízení navštívili zástupci Fakulty sportovních studií MU: dr. Robert Vysoký, garant studijního programu Fyzioterapie, a Mgr. Pavlína Bazalová, která má na starosti koordinaci praktické výuky studijního programu Fyzioterapie. Proběhlo jednání s vedoucí fyzioterapeutku PhDr. Romanou Holaňovou, na kterém byla vyhodnocena velice kladně dosavadní spolupráce. Byly stanoveny oblasti v rozšiřující současnou spolupráci.